مرکز تجاری‌سازی و خدمات فناوری | کارگاه آموزشی قوانین مالیاتی برگزار شد
12656
rtl,single,single-post,postid-12656,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

کارگاه آموزشی قوانین مالیاتی برگزار شد

IMG_0160

کارگاه آموزشی قوانین مالیاتی برگزار شد

12:13 17 خرداد در اخبار
0 دیدگاه
کارگاه یک روزه آموزشی قوانین مالیاتی، جهت آشنایی شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس با آخرین تغییرات این قوانین برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس؛ این کارگاه با توجه به برخي تغییرات در قوانین مالیاتی و فرارسیدن موعد تنظيم و ارائه اظهارنامه‌هاي مالیاتی، توسط مركز تجاري‌سازي و خدمات فناوري پارك و با حضور معاون اداره کل امور مالیاتی شرق استان تهران برگزار گردید.
در اين دوره آموزشي كلياتي از قوانين ماليات بر ارزش افزوده و قانون ماليات‌هاي مستقيم مورد بررسي قرار گرفت و آخرين تغييرات در اين قوانين كه مرتبط با فعاليت‌‌هاي شركت‌هاي مستقر در پارك‌هاي علم و فناوري بود، تشريح شد.
در پايان كارگاه آموزشي قوانين مالياتي كه با حضور 50 نفر از مديران و كارشناسان 40 شركت عضو پارك همراه بود، شركت‌كنندگان طي پنل پرسش‌و‌پاسخ به رفع ابهامات خود در تنظيم و ارائه اظهارنامه‌هاي مالياتي و مستندات مربوط به مميزي‌هاي آن پرداختند.
گفتني است كارگاه آموزشي قوانين مالياتي اولين رويداد آموزشي مركز تجاري‌سازي و خدمات فناوري در سال‌جاري براي شركت‌هاي عضو پارك بود.
جهت اطلاع از جزییات این رویداد آموزشی و اطلاع از دوره های آموزشی آتی به Techservices@ کانال تلگرامی مرکز تجاری سازی و خدمات فناوری بپیوندید.

ptpadmin

webmaster@techpark.ir
بدون نظر

ارسال دیدگاه